TatilCity.NET Adana Erzincan uçak bileti alanlar için bilgi veriyor. Adana’dan Erzincan’a direk uçuş yoktur.  Uçuş süresi aktarma yüzünden 1 saat 50 dakika sürmektedir.

[insert page=’erzincanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Erzincan uçak bileti al!

Ucuz Adana Erzincan uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Erzincan’da nerelere gidebiliriz?

Adana Erzincan Uçak Bileti
Adana Erzincan Uçak Bileti

Erzincan özellikle tarihi mirasları ile gezip dolaşırken oldukça ilginç anlara şahit olabileceğiniz güzide bir ilimiz. Örneğin Urartu dönemine ait Altıntepe Şehir Kalıntıları oldukça ilgi çekicidir. Bunun yanında dünyanın doğal kalelerinden biri olduğu bilinen Kemah Kale’sini yine Erzincan’da ziyaret edebilirsiniz. Rafting sporu ile ilgileniyorsanız Fırat nehrinde yapılan rafting macerasına katılabilirsiniz.

II. İzzettin Saltuk’un kızı olan Mama Hatun’un adı verilen Mama Hatun Kervansarayı ise içerisinde mescit, hamam ve daha pek çok farklı bölmesi ile dikkatleri çeker. Şayet biraz serinlemek istiyorsanız manzarası ile büyüleyen Girlevik Şelalesi’ni görmeniz gerek. Maden suları ile meşhur Ekşisu ise şehrin merkezine 11 km mesafede bulunuyor.

Adana Erzincan uçak bileti fiyatları

Erzincan’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzincan’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için Pegasus uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Erzincan’a ya da Erzincan’dan Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana Erzincan uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Erzincan uçak bileti Şakirpaşa Havalimanı içinden de satın alınabilir.

[insert page=’erzincan-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Erzincan uçak bileti web sitemizde çok ucuz!