Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Şırnak’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 45 dakikadır.

[insert page=’sirnakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Şırnak uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Şırnak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şırnak’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Şırnak Uçak Bileti
Kütahya Şırnak Uçak Bileti

Cudi Dağı’nın kuzeyinde ”Şehr-i Nuh” adı ile kurulan Şırnak, Tufan olayının yaşandığı yerdir. Tarihsel dokusu boyunca birçok uygarlığın başkenti olma özelliği taşıyan kent, coğrafi konumu neticesinde geçmişten beri oldukça önemli bir yere sahip oldu. Asur, Pers, Sasani, Guti, Babil, Med, Emevi, Abbasi, Selçuklu ve Osmanlı uygarlıklarının önemli bir merkezi olan şehir kültürel özellikleri ile de ayrı bir öneme sahiptir.

Şırnak’ın en önemli ilçelerinin başında gelen Cizre, bölgenin turizmine öncülük eder. Milattan önce 4000 yılından kalan Finik Ören Yeri ve Kalesi Güçlükonak ilçesine bağlı Dicle Nehri kenarındadır. Guti ve Asurlara ait çeşitli heykelleri, kabartmalar, su sarnıçları, kayadan oluşan evler ile çevrili olan bölge, gizli su medeniyetleri ile de oldukça önemlidir.

Guti İmparatorluğu tarafından milattan önce 40000 yılına ait bir eser olan Cizre Kalesi, Roma ve Bizans dönemine ait kalıntılar barındırır. İç surlar ve dış surlar bölümünden oluşan kale, şehrin aydınlatılan tarihi ile eşdeğer özellikler sergiler. Şehrin turizmini canlı tutan bölgelerden biri olan Cizre Kalesi görülmeye değer özellikler taşır.

Kütahya Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sirnak-serafettin-elci-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.