Çok ucuz fiyatlarla  Bursa Kütahya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Kütahya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 5 dakikadır.

[insert page=’kutahyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Kütahya uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Kütahya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Kütahya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kütahya’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Kütahya Uçak Bileti
Bursa Kütahya Uçak Bileti

Ülkemizin çinicilik ve porselenleri ile ünlü olan kenti Kütahya‘da Mevlevi kültürünün izleri oldukça fazla görünür. Değişik yeryüzü şekilleri ile vadi ve yaylalarında oldukça ilgi çekici olduğu şehirde, özellikle son yıllarda kaplıca turizmi oldukça artış göstermiştir.

Kesme taş ile yapılmış olan Kütahya saat kulesi, şehir merkezinde yer alır. İki katlı bir mimariye sahip olan Kütahya saat kulesi 19. yüzyılda inşa edilmiştir.

1922 yılındaki Başkomutanlık Meydan Muharebesinde Atatürk’ün ordulara ‘Ordular ilk hedefiniz Akdeniz’dir, ileri!’ sözlerini söylediği yer olan Kütahya Zafertepe Anıtı, tarihi açıdan büyük bir öneme sahiptir. Yıl içinde pek çok yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Zafertepe Anıtı, Altıntaş ilçesine bağlı olan, Çalköy’de bulunuyor.

Şehir merkezinde yer alan Kütahya Ulu Cami, kentteki önemli ibadet mekanları arasında yer alır. 1381 yılında inşa edilen Ulu Cami, iç alan olarak şehirdeki en büyük camidir. Şehirde en ilginç mimariye sahip olan cami ise Çinili Camidir. Çinili Caminin özelliği hem iç, hem de dış mimarisinin tamamen çini ile süslenmesidir. Orta Asya Türk Mimarisinin örnek alınarak inşa edildiği cami, Kütahya’nın simgesidir.

Bursa Kütahya uçak bileti fiyatları

Kütahya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kütahya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Kütahya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’title’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Kütahya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’zafer-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Kütahya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.