Çok ucuz fiyatlarla Kütahya Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kütahya’dan Sivas’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 45 dakikadır.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kütahya Sivas uçak bileti al!

Sizde Kütahya’dan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kütahya Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’da nerelere gidebiliriz?

Kütahya Sivas Uçak Bileti
Kütahya Sivas Uçak Bileti

Türkiye’nin Konya’dan sonra yüz ölçümü en geniş şehri olan Sivas, geçmişteki tarihi İpek Yolu ve Kral Yolunun kesişim noktasıdır. Bu özelliği ile yüzyıllar boyunca Anadolu’nun en önemli şehirleri arasında olan Tokat, günümüzde tarihsel değerlerini tüm yalınlığı ile sergiler. Türkiye’nin en önemli kaplıca turizmi merkezlerinden olan Sivas, şifalı suyu ile de yaz ve kış yoğun miktarda gezginin uğrak adresidir. Tüm bunların yanı sıra Sivas, doğal güzellikleri ile de adından söz ettirir.

1985 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine adını yazdıran Divriği Ulu Cami, ülkemizin ve İslam aleminin en kutsal mekanlarından biridir. Anadolu Selçuklularına bağlı Mengücek Beyliği tarafından inşa edilen yapı, ”Anadolu’nun Elhamrası” ve ”Divriği Mucizesi” gibi çeşitli isimler ile can bulur. Yapımına 1228 yılında başlanan cami 1243 yılında muhteşem bir şaheser olarak tamamlandı. Ahlatlı ve Tiflisli ustaların elinden çıkan Divriği Ulu Cami, aynı zamanda taş işçiliğinin en belirgin örneklerinden biridir. Örtü sistemleri, motifleri, üslubu ile dikkatleri üzerine toplayan eser dünya genelinde büyük bir üne sahiptir.

Kütahya Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kütahya Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kutahya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Havalimanı içinden de Kütahya Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sivas-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kütahya Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.