Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 10 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Balıkesir Uçak Bileti
Kocaeli Balıkesir Uçak Bileti

Mitolojide sıklıkla adı geçen Balıkesir ülkemizde tarihinin oldukça eskilere dayandığı bir şehirdir. Ödüllü plajları, bakir doğası, keşfedilmeyi bekleyen koyları ile görenleri kendine hayran bırakan kent, yaz turizminin öncü şehirlerinden biridir. Tertemiz bir doğaya hakim olan şehir aynı zamanda doğa sporları içinde oldukça elverişlidir.

Edremit’in Altınoluk beldesinde yer alan Antandros Antik Kenti milattan önce 1200’lere dayanan arkeolojik yapıları ile oldukça keyifli bir tarih turu sunar. Roma dönemine ait mozaikler ile çevrili olan kent, inşa edildiği döneme ait lahitleri ve şehre ait kanalizasyon kalıntıları ile büyük bir öneme sahiptir. Günümüze kadar bölgede gerçekleştirilen kazılar neticesinde gün yüzüne çıkarılan Nekropolis, kent suru, Roma evi ve yamaç ev ile tarihsel bir değere ev sahipliği yapan bölge, Balıkesir’in en karanlık çağlarını aydınlatıcı niteliktedir.

Çanakkale ve Balıkesir arasında kalan Kaz Dağları, ülkemizin oksijeni en bol bölgelerinden biridir. 1774 metre yüksekliğe sahip olan ve meşe, gürgen, kestane ağaçları ile çevrelenen dağlar mitolojide Afrodit’in ‘güzellik kraliçesi’ seçildiği yer olarak bilinir.

Kocaeli Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.