Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Elazığ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 10 saat, 5 dakikadır.

[insert page=’elazigda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Elazığ uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Elazığ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ’a nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Elazığ Uçak Bileti
Balıkesir Elazığ Uçak Bileti

Elazığ, ülkemizin dini turizmi ile gelişmiş şehirlerinden biridir. Üryan Baba Türbesi, Osmanlı Dönemi’nde 1511-1517 yıllarında inşa edilmiştir. Seyitgazi ilçesine 6 km uzaklıkta olan Üryan Baba Türbesi, şehirde gezilmesi gereken yerler arasındadır. Üç Lüleli Çeşme kitabesine göre 1324 yılında yapılmıştır. Harput’ta bulunan Üç Lüleli Cami oldukça ilginç mimarisi ile dikkat çeker. Yine Harput’ta bulunan bir başka mimari eser ise Ulu Cami’dir. Bu eser Aanadolu’daki en eski eserler arasındadır. Üç bölümden oluşan cami günümüzde hala ibadete açıktır. Meryem Ana Kilisesi Anadolu’nun en eski mabetlerinden biridir.  Burası aynı zamanda Kızıl Kilise, Süryani Kilisesi ve Yakubi Kilisesi olarak da bilinir.

Kente gelenlerin uğrak noktalarından biri olan Keban Baraj Gölü, Türkiye’nin ikinci büyük suni gölüdür. Hazar Gölü şehir merkezine 26 km uzaklıkta bulunur. Tektonik bir göl olan ve güneyinde Hazar Dağı bulunan göl, Uluova’dan Mastar Dağları ile ayrılır. Kentte Hazarbaba Dağı, Harput Kalesi, Golan Kaplıcaları,Demirkapı Han, Buzluk Mağarası, Belek Gezi Anıtı ve Elazığ Kapalı Çarşı gezilmesi gereken yerler arasındadır.

Balıkesir Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.