Çok ucuz fiyatlarla Isparta Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Balıkesir’e haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 30 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Balıkesir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Isparta Balıkesir Uçak Bileti
Isparta Balıkesir Uçak Bileti

Topraklarının bir kısmı Marmara Bölgesi’nde, diğer kısmı ise Ege Bölgesi’nde bulunan Balıkesir, dört mevsim boyunca da gezginlerine keyifli anlar yaşatır. Turizm ve kültürel faaliyetler açısından Türkiye’nin önde gelen kentlerinden biri olması neticesinde Balıkesir’in özellikle son yıllarda popülasyonu oldukça arttı.

Kente gelen ziyaretçilerin ilk duraklarından biri Kaz Dağlarıdır. Ülkemizin önemli bitki örtüsüne sahip olan bu bölge fauna ve flora açısından gelişmiş bir özellik gösterir. Ege Bölgesinin muazzam bir güzelliğini gözler önüne seren Kaz Dağları, şelale ve göller ile bürülü geniş bir araziye kucak açar. Oksijeni oldukça bol olan bölge, doğaseverlerin vazgeçilmez bir adresidir.

Erdek’e 22, Bandırma’ya ise 43 kilometre uzaklıkta bulunan Manastır Plajı, bölgenin en ünlü plajlarından biridir. Şirin bir tabiat güzelliğine ev sahipliği yapan Manastır Plajı, el değmemiş özelliği ile de pek çok kişinin tercih sebebidir. Plajın etrafında sıcak yaz gecelerinin en büyük keyiflerinden biri olan kamp alanı olduğu gibi aynı zamanda etrafında yer alan otel ve pansiyonlar ile pek çok konaklama şekline de sahiptir.

Isparta Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı