Çok ucuz fiyatlarla Artvin Balıkesir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Balıkesir’e en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 20 dakikadır.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Balıkesir uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Balıkesir‘e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Balıkesir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Artvin Balıkesir Uçak Bileti
Artvin Balıkesir Uçak Bileti

Balıkesir ödüllü sahilleri, henüz el değmemiş masmavi güzel koyları ve gezmeye doyamayacağınız doğal güzelliklerinin yanı sıra mimarisi ve tarihi ile de Türkiye’de gidilmesi gereken en güzel şehirler arasında yerini alır.

Ayvalık İlçesine bağlı Cunda Adası, 22 adanın arasında yerleşim yeri olarak kullanılan tek adadır. Ada, Ayvalık’a bir köprü ile bağlıdır. 1976’dan beri sit alanı olan Cunda adası, güzel tarihi yapısını bu sayede muhafaza eder. Rumların yaşadığı dönemden çok sayıda kiliseye manastıra ve değişik ev mimarisine rastlayacağınız Cunda, muazzam güzellikteki sahili ve koyları ile göz dolduruyor. Balıkesir ve Çanakkale illeri arasında yer alan Kaz Dağları, görkemli duruşu ile doğaseverleri büyüleyici bir güzelliktir. Milli Park statüsüne sahip Kaz Dağı mitolojiye göre Afrodit’in güzellik kraliçesi seçildiği yarışmanın geçtiği yer olarak bilinir.

Antandros Antik Kent’i Roma dönemine ait birçok kalıntıya sahiptir. Edremit’e bağlı Altınoluk beldesinde yer alan bu kentin geçmişi 1200’lere dayanır. Balıkesir Erdek’te yer alan bir diğer antik kent Kyzikos Antik Kent’i de sahip olduğu tarihi bulgular neticesinde bilim ve kültür merkezi haline gelmiştir.

Artvin Balıkesir uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Artvin Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.