Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir İstanbul uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den İstanbul’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 1 saat, 10 dakikadır.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir İstanbul uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den İstanbul’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir İstanbul uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Balıkesir İstanbul Uçak Bileti
Balıkesir İstanbul Uçak Bileti

İstanbul uçsuz bucaksız bir derya… Bu şehre geldiğinizde gezilecek öylesine çok tarihi, kültürel mirası taşıyan eser ve doğal güzellik var ki nereye gidebileceğinizi şaşırabilirsiniz. İstanbul bir çağın kapanıp diğer çağın açılmasına sebep olan, dünyada 2 kıtada da toprağı bulanan tek şehirdir. İstanbul boğazı ilk gezmeniz gereken yerlerden biridir. İki kıtayı birbirine birleştiren İstanbul Boğazı, kartpostallara örnek olacak yapıdadır. Boğaz birbirinden güzel kareleri ile kent manzaralarını sergiliyor.

Topkapı Sarayı, 4 yüzyıl boyunca Osmanlı Devleti’nin yönetim merkezi olarak kullanılmıştır. Saray iç içe geçmiş 4 avludan oluşur. 1460, 1478 yılları arasında inşa edilen Topkapı Sarayı, 1924 yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk müzesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. İslam dininde olduğu kadar Hristiyanlar içinde önemli bir merkez noktası olan Ayasofya, inşa edilmesinin ardından 1000 yıl boyunca dünyanın en büyük katedrali unvanını sürdürmüştür. İstanbul’un fethinin ardından İslami unsurlar ile birlikte kilise, camiye dönüştürülmüştür.

İstanbul’a geldiğinizde Kapalıçarşı atmosferi, görmek isteyeceğiniz yerler arasındadır. Kapalıçarşı’nın tarihi Bizans İmparatorluğu’na dayanır. Çarşının genişletilme projesi ile Fatih döneminde başlamıştır.

Balıkesir İstanbul Atatürk Havalimanı uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir İstanbul uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.