Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Şanlıurfa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 20 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Şanlıurfa Uçak Bileti
Kayseri Şanlıurfa Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Şanlıurfa, yalnızca ülkemiz için değil, dünya adına da önemli bir şehirdir. Tarihin sıfır noktası olarak nitelendirilen kent, aynı zamanda ilk mimarinin ortaya çıktığı yerdir. Kiliseden çevrilen tarihi camileri, medreseleri, mağaraları ve etnik mimarisi ile mistik bir şehir olan Şanlıurfa, tarihi atmosferinin yanı sıra kültürel özellikleri ile de beğeni toplar.

Şanlıurfa şehir merkezine 112 kilometre uzaklıkta olan Halfeti ‘Saklı Cennet’ olarak adlandırılır. Yüzyıllar boyunca çeşitli kültürler ve dinler tarafından hakimiyet altına giren bölgede bulunan camilerin, taş evlerin ve mağaraların zaman içinde Fırat Nehrinin altında kalması ile ‘Kayıp Şehir’ olarak da bilinir. M. Ö. 855 yılından beri Med, Asur, Hitit, Pers, Makedon ve Partlar’ın idaresinde kalan şehir, Yavuz Sultan Selim döneminde Osmanlı’nın eline geçti. Merkez değiştirmesinin ardında hudut şehri olma özelliğini Kaybeden Halfeti, Uluslararası Koordinasyon Komitesi tarafından ‘Cittaslow’ (sakin şehir) unvanına layık görüldü. Şehrin tarihi ve kültürel turizmine can katan Halfeti, yılın her mevsimi yerli ve yabancı pek çok gezginin uğrak noktasıdır.

Kayseri Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.