Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Şanlıurfa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 15 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kocaeli Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Şanlıurfa Uçak Bileti
Kocaeli Şanlıurfa Uçak Bileti

İlk mimari ve anıtsal tapınağın ortaya çıktığı Şanlıurfa, dünyanın ilk yerleşim yerlerinden biridir. Köklü bir tarihe ev sahipliği yapan kent, bu özelliği ile ‘tarihin sıfır noktası’ olarak adlandırılır. Tarih boyunca çeşitli uygarlıkların beşiği olan şehir, günümüzde bu medeniyetlerin karmasını en güzel ve yalın hali ile ziyaretçilerine sunar. Camileri, medreseleri ve geçmişte yaşanan dinsel olayları çerçevesinde Türkiye’nin inanç turizmine hitap eden başlıca noktaları arasında yerini alan Şanlıurfa, aynı zamanda zengin bir mutfağa da sahiptir.

Harran ilçesinin kendine özgü kültürünü ve mimarisini en güzel şekilde ifade eden Harran evleri, Şanlıurfa’nın en ilgi çekici noktalarından biridir. Bindirme taktiği ile külah şeklinde yapılan evler bölgenin tamamen çöl olmasından dolayı kerpiçten meydana gelir. Şehrin en eski yerleşim yeri olarak göze çarpan bölge, günümüzde hala yerleşimin olduğu bölgedir.

Örencik Köyü sınırlarında yer alan Göbeklitepe dünyanın en eski kült yapılarından biridir. İçinde yer alan dikili taşların üzerinde bulunan insan ve hayvan figürleri ile dikkat çeken merkez dünya çapınca önemli bir üne sahiptir.

Kocaeli Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kocaeli Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.