Çok ucuz fiyatlarla Bursa Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Kayseri’ye en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

[insert page=’kayseride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Kayseri uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Bursa Kayseri Uçak Bileti
Bursa Kayseri Uçak Bileti

6 bin yıllık geçmişi ile Anadolu’nun en eski yerleşim birimlerinden biri olan Kayseri, ülkemizin tam ortasında bulunur. Şehir antik çağlardan beri ticaret noktalarının geçiş yolu üzerinde yer almıştır. Bu nedenle hem kültürel, hem de ticari yönden oldukça gelişme göstermiştir. Türkiye’nin mimari bakımdan en düzenli şehirleri arasında yer alan Kayseri, pek çok doğal ve tarihi zenginliğe sahiptir.

Kayseri’nin tam anlamıyla eski dokusunu yaşatan Talas, şehirde mutlaka görülmesi gereken yaşam alanlarından biridir. Tarihi taş evleri, kilisesi, camisi ve güzel sokakları ile kültürel bir miras niteliğindedir. Tarihi M. Ö. 1500’lere dayanan yerleşim alanı, Erciyes Dağı eteklerinde yer alır. Talas’ta Romalılar, Ermeniler, Mazaklar ve Kapadokyalılar egemenliğini sürdürmüştür. Bu nedenle şehirde her uygarlıktan farklı bir kalıntı yer alır. Gayri Müslim ve Müslümanların bir arada yaşadığı bölge, Aşağı Talas ve Yukarı Talas olarak ayrılmıştır. Eski Talas evlerinde günümüzde hala oturan vardır.

Ülkemizin en görkemli ve İç Anadolu Bölgesi’nin iki önemli kayak merkezinden biri olan Erciyes Dağı, şehrin neresinden bakılırsa bakılsın yıl içinde karı hiç bir zaman erimez. 3916 metrelik bir yüksekliğe sahip olan dağ, şehir merkezine 25 kilometre uzaklıktadır.

Bursa Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kayseri-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.