Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Malatya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

[insert page=’malatyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Malatya uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Malatya Uçak Bileti
Kayseri Malatya Uçak Bileti

Türkiye’nin birçok şehrinin geçmişi çağlar öncesine dayanan köklü bir tarihe sahiptir. Malatya‘da bunun örneği olarak uzun dönemler boyunca çeşitli kültür ve dinleri ağırlayan bir kent olarak bilinir. Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Malatya, ülkemizin kayısı diyarı olarak adından söz ettirir. Şelaleleri, kanyonları, gölleri ile adından sıklıkla bahsettiren şehir doğal güzelliği ile de yerli ve yabancı pek çok gezginin ilgi odağıdır.

Darende ilçesinde bulunan Günpınar Şelalesi, çevresini saran çeşitli ağaçların güzelliği ve oldukça yüksekten akan şelalesi ile görenleri kendine hayran bırakır. Etrafında genişçe bir yaşam alanı oluşturulan bölge Malatya’nın en ilgi çekici noktalarından biridir. Doğanın en güzel renkleri ile örülü olan bölge özellikle bahar ve yaz aylarında şehir halkının ve şehre gelen gezginlerin uğrak noktasıdır.

Gerek şehir merkezi, gerekse çevresi yemyeşil olan Malatya, özellikle Orduzu ile huzur dolu bir atmosfer sunar. Çam ağaçlarının yoğun olduğu bölge kentin en güzel mesire alanlarından biridir. Yeşillikler arasında göletinde bulunduğu orman dört mevsim boyunca da tabiatın en güzel renklerine hakimdir.

Kayseri Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya  seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya  seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.