Çok ucuz fiyatlarla Isparta Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Şanlıurfa’ya haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 50 dakikadır.

[insert page=’tekirdagda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Isparta Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Isparta Şanlıurfa Uçak Bileti
Isparta Şanlıurfa Uçak Bileti

Tarihin ‘0 noktası’ olarak nitelendirilen Şanlıurfa, ilk anıtsal tapınağın ve ilk mimarinin ortaya çıktığı yerleşim birimidir. Bu özelliği ile dünya genelinde adını duyuran şehir, Türkiye’nin en köklü kentidir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük ve kalabalık merkezlerinden biri olan Şanlıurfa kendine has dokusu, mimarisi ve kültürü ile merak uyandırır.

Şehrin yakınında bulunan Dambak Tepesindeki Urfa Kalesinin, rivayete göre M. Ö. 2000’li yıllarda yapıldığı bilinir. İki uzun sütunu bulunan yapı, tarihte pek çok uygarlığın savunma merkezi olarak kullandığı bir eserdir. Hz. İbrahim’in mancınık sistemi ile iki sütunundan Balıklıgöl’e atıldığı yer olması dolayısıyla İslam alemi tarafından büyük bir manevi değere sahiptir.

Şanlıurfa tarihi boyunca sahne olduğu manevi değerleri ile ‘Peygamberler Şehri’ olarak bilinir. Bu özelliği ile de Türkiye’de inanç turizminin en yoğun yaşandığı topraklar üzerine kuruludur. Bunun en büyük örneği ise Balıkgöl’dür. Hz. İbrahim’in Urfa Kalesinde atıldığı yer olan bu göl, yılın her mevsimi yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği kutsal bir alandır.

Isparta Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Isparta Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı