Çok ucuz fiyatlarla Ankara Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti sarın almak için en doğru adrestesiniz. Ankara’dan Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 49 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ankara Sinop uçak bileti al!

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Sinop uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Peki, Sinop’da nerelere gidebiliriz?

Ankara Sinop Uçak Bileti
Ankara Sinop Uçak Bileti

Yeşil ile mavinin buluştuğu Türkiye’nin manzara bakımından belki de en iyi yerlerinden birisi olan Sinop’da görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Örneğin denize girmek isteyenler adını yanardağ patlaması sonucu kumların kararması ile alan Karakum Plajı’nı tercih edebilirler. Bununla beraber kamp yapmak isteyenleri ise doğanın kalbinde Erfelek Şelalesi’nde keyifli anlar bekliyor.

Tarihi yapılara baktığımızda ise şehrin simgesi Sinop Kalesi tarihi dokusu ile dikkat çekiyor. Şehri savunma amaçlı olarak M.Ö 7. yüzyılda yapılmış olan kale tüm ihtişamı ile dikkat çekiyor. Selçuklu mimarisinin önemli eserlerinden Alaaddin Cami ise I. Alaeddin Keykubat tarafından yapımına başlanmış bir camidir. Dönemin mimari çizgilerini görmek mümkündür. Önceden hamam ve tiyatro olarak kullanılan Roma döneminden kalan Balatlar Kilisesi ilgi çeken bir diğer tarihi yapıdır.

Ankara Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ankara Esenboğa Havalimanı içinden de Ankara Sinop uçak bileti bulunabilir.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ankara Sinop uçak bileti web sitemizde çok ucuz!