Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Hatay’a her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 30 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kahramanmaraş Hatay uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Hatay Uçak Bileti
Kahramanmaraş Hatay Uçak Bileti

Üç büyük dinin bir arada yaşadığı Hatay, ülkemizin turizme en yatkın şehirlerinden biridir. Çeşitli kültürler tarafından “hoşgörü ve medeniyetler şehri” olarak tanımlanan il; gezginlerine tarih, kültür, eğlence dolu bir seyahat vadeder. İslam alemi ve Hristiyan dünyasının ilk ayaklarını oluşturan yapılara ev sahipliği yapan kent, bu özelliği ile yıl içinde yüksek oranda bir turizm kapasitesine sahiptir. Birbirinden güzel görüntüleri doğrultusunda huzurun adresi olan yaylaları ile ülkemizin yayla turizmi merkezlerinden biri olan Hatay, aynı zamanda nefis lezzetleri ile Türkiye’nin gurme şehirlerinden biridir.

Günümüze kadar tüm ihtişamını koruyarak ulaşan Habib-i Neccar Cami, Anadolu’da kurulan ilk camidir. Çeşitli kültürler ve dinler tarafından farklı rivayetlere konu olan yapı; gerek Müslümanlar, gerekse Hristiyanlar için günümüzde oldukça derin bir anlama sahip. Hz. Ömer hilafetinde inşa edildiği bilinen cami, Bizans’ın eline geçtiğinde kiliseye dönüştürüldüğü bilinir. 13. yüzyılda Baybars’ın bölgede hakimiyet kurması ile beraber tekrar camiye çevrilen yapının içinde Hz. İsa tarafından gönderilen resuller bugün hala tüm yalınlığı ile özgünlüğünü korur.

Kahramanmaraş Hatay  uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.