Çok ucuz fiyatlarla Malatya Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Malatya’dan Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 25 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Malatya Sinop uçak bileti al!

Sizde Malatya’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Malatya Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’da nerelere gidebiliriz?

Malatya Sinop Uçak Bileti
Malatya Sinop Uçak Bileti

Batı ve Orta Karadeniz Bölgelerini birleştiren konuma hakim olan Sinop, ülkemizin özellikle son zamanlarda turizm konusunda gelişen bir yüzüdür. Uzunca plajları, el değmeyen bakir koyları, muhteşem burunları ile görenleri kendine hayran bırakan Sinop, aynı zamanda ülkemizde trafik ışıklarının kullanılmadığı tek ildir. Nüfusun çoğunluğunu göçmenlerin oluşturduğu şehir doğal güzelliği ile olduğu kadar tarihsel yapısı ile de önemli bir yere sahiptir.

İlk olarak Sinop’a yerleşip koloni kuran göçmenler tarafından inşa edilen Sinop Kalesi, tarihte önemli olarak görülen Kimmer saldırıları ile ünlüdür. Pontus döneminin önemli savunma merkezleri arasında gösterilen yapı, aynı zamanda günümüzdeki sınırlarına Pontus döneminde ulaştı. Sinop Kalesi özellikle Romalılar ve Bizanslılar döneminde devamlı olarak önemli tadilat dönemlerinden geçirildi. 1214 ve 1261 yıllarında aralıklı olarak Selçukluların eline geçen Sinop Kalesi, bu dönemlerde savunma merkezini güçlendirmek adına bir iç kaleye kavuştu.

Yalnızca Sinop’un değil; Türkiye’ninde en duru güzelliklerinden biri olan Hamsilos Koyu, muhteşem tabiatı ile yılın her mevsimi apayrı bir güzelliğe kavuşur. Doğa ile iç içe olan koy, mavinin ve yeşilin en güzel renklerine sahiptir.

Malatya Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Malatya Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Havalimanı içinden de Malatya Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Malatya Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.