Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Samsun’a haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 30 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Samsun uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Samsun Uçak Bileti
Hakkari Samsun Uçak Bileti

Pek çok açıdan Karadeniz’in en gelişen ve gözde şehri olan Samsun, milli mücadele ruhu ile Türkiye’de görülmesi gereken yerlerden biridir.  Samsun’un ilk olarak M. Ö. 750-760 yıllarında İyon şehir devletlerinden Miletoslular tarafından Amisos ismi ile kurulduğu bilinir. Tarih boyunca pek çok Anadolu uygarlığının yerleşim yeri olarak kullanılan kent, 19 Mayıs 1919’da Atatürk’ün Samsun’a çıkışı ile milli mücadelenin başlangıç noktasıdır.

Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti, 56.000 hektarlık geniş alanı ile Türkiye’nin en büyük deltalarından biridir. Bafra ilçesinde bulunan Kızılırmak Deltası, Karadeniz’e döküldüğü yerde alüvyon biriktirmesi sonucu meydana gelen bir doğal oluşumdur. Doğal kumul setleri ile ayrılan küçük göller, bataklıklar, sabit ve hareketli kumullardan oluşan bölge Türkiye’nin önemli kuş göç yollarından biridir.

Karadeniz Bölgesinde yaşadığına inanılan Amazon kadın savaşçılarının balmumu heykellerinin yer aldığı Amazon Köyü ve Amazon Adası, Amisos Tepesi’ne seyir platformu olacak şekilde bir konuma sahiptir. Adada bulunan devasa boyutlardaki amazon kadın heykeli ve aslan mevkinin en dikkat çekici görüntülerinden biridir.

Hakkari Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı