Çok ucuz fiyatlarla İzmir Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Samsun’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 20 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Samsun uçak bileti al!

Sizde İzmir’den Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

İzmir Samsun Uçak Bileti
İzmir Samsun Uçak Bileti

Tarihinin oldukça eskilere dayandığı Samsun birbirinden değerli mimari yapılara ve zengin bir kültürel özelliğe hakimdir. Cumhuriyet tarihi adına en önemli mirasları barındıran kent, aynı zamanda Karadeniz’in en gelişmiş şehridir. Tarihi ve kültürel özellikleri ile olduğu kadar yemyeşil doğası ve sahilleri ile de ilgi odağı haline gelen Samsun, yılın on iki ayı da yüksek oranda turist kapasitesine ev sahipliği yapar.

Kentin ilk yerleşim yeri olarak bilinen Amisos Tepesi, şehir merkezine 4 kilometre mesafededir. ‘Baruthane’ olarak da bilinen bölge, Samsun’u kuş bakışı olarak ayaklar altına alan bir tepede bulunur. Doğa ile iç içe olan bölgenin bir tarafı deniz, diğer tarafı ise yemyeşil ormanlardan oluşur. Büyük bir yaşam alanı haline çevrilen Amisos Tepesine kara yolu ile ulaşım sağlanabildiği gibi, Karadeniz’in müthiş manzarasının keyfine varabileceğiniz teleferik ile de ulaşabilirsiniz.

2003 yılında ziyarete açılan Bandırma Müzesi, Atatürk ve silah arkadaşlarını Bandırma’dan Samsun’a taşıyan vapurun resplikasıdır. Yapımı tam olarak 3 yıl süren müzenin içinde gemici saatleri, telefonları, Mustafa Kemal ve kurmaylarının balmumu heykelleri ve döneme ait hatıralar bulunur.

İzmir Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. İzmir Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.