Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Antalya’ya haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 10 dakikadır.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Antalya uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Antalya Uçak Bileti
Hakkari Antalya Uçak Bileti

Türkiye’nin en turistik şehirlerinden biri olan Antalya hem şehir merkezi, hem de sahip olduğu ilçeleri ile dikkat çekici bir kenttir. Ülkemizin yurt dışı tanıtımlarında sıkça yer verilen şehir, sıcak iklimi neticesinde yılın pek çok ayı gezmeye elverişli bir havaya sahiptir. Köklü bir tarihe ev sahipliği yapan Antalya, farklı çağlara ait birçok antik kente, kiliseye, camiye, manastıra da kucak açar. Şehir, doğal güzelliği, tarihi yapısı ve kültürel değeri ile Türkiye’nin en güzel illerinden biridir.

Ülkemizin en görkemli antik tiyatrolarından biri olan Aspendos, Serik ilçesine bağlı Belkıs Köyünde yer alır. Rivayete göre Truva Savaşından sonra şehre gelen koloniler tarafından kurulduğu iddia edilen antik kentin tiyatrosunun tarihi M. Ö. 2. yüzyıla dayanır. Köprüçay Nehrinin kıyısında bulunan Aspendos’un, bölgede uzun yıllar boyunca hüküm süren Romalılara ait olduğu bilinir. Sütunlarında ve figürlerinde Roma mimarisinin görüldüğü antik tiyatro, 20 binlik bir kapasiteye sahiptir.

Antalya’ya 80 kilometre uzaklıkta bulunan Side’nin tarihi Hititlere kadar uzanır. Şehrin önemli turizm noktalarından biri olan ilçe, bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı turist oranının en yüksek olduğu bölgelerden biridir.

Hakkari Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Antalya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı