Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Gaziantep’e haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 40 dakikadır.

[insert page=’gaziantepde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Hakkari Gaziantep Uçak Bileti
Hakkari Gaziantep Uçak Bileti

Anadolu’nun en köklü şehirlerinden biri olan Gaziantep; camileri, manastırları, höyükleri, kaleleri, surları, müzeleri, antik kentleri ile farklı dönemlere ve medeniyetlere ait oldukça önemli değerler barındırır. Şehrin dört bir yanı tarih kokan Antep, farklı kültürel yapısı, gelenek ve görenekleri ile de hoş bir izlenim çizer. Tarihi sokakları ile hala Osmanlı havasını koruyan kent, aynı zamanda yöresel lezzet bakımından da ülkemizin önde gelen yerleşim yerlerinden biridir.

500 yıllık bir geleneğe kucak açan Bakırcılar Çarşısı bir diğer adı ile de Şahinbey olarak bilinir. Sabahın erken saatlerinde işlerine başlayan zanaatkarlar bakır madeninden çeşitli aletler ve gündelik eşyalar elde eder. Sağlı sollu bir çok dükkanın yer aldığı bu çarşı dar ve taşlı sokağı ile önemli bir kültürü simgeler. Bakırcılar Çarşısı pek çok el sanatları ürünleri satan hediyelik eşya dükkanları ile çevrilidir.

Eski dönemlerde özellikle Osmanlı kültüründe bedestenler, halkın önemli alışveriş ihtiyacını karşıladığı mekanlar olarak bilinir. Yan yana olan Zincirli Bedesten, Kemikli Bedesten ve Hüseyin Paşa Bedesteni önemli restorasyonlardan geçerek hizmete açık olan şehrin önemli yapılarıdır.

Hakkari Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı