Çok ucuz fiyatlarla Giresun Tokat uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Tokat’a haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

[insert page=’tokatda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Giresun Tokat uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Tokat’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat’ta nerelere gidebiliriz?

Giresun Tokat Uçak Bileti
Giresun Tokat Uçak Bileti

Tipik bir Anadolu kenti olan Tokat, geçmişte önemli yolları kesiştiren bir kavşak üzerinde olmasından dolayı günümüzde çok fazla kervansaray ve hana sahiptir. Oldukça değerli bir tarihe kucak açan şehir, Osmanlı kültürünü en içten şekilde yansıtan yerleşim yerlerinden biridir.

Batıdan, Doğudan ve Güneyden gelen yolları birbirine bağlayan Hıdırlık Köprüsü, kentin en tarihi yapıları arasındadır. 700 yıllık köklü bir tarihi neticesinde çeşitli uygarlıklar tarafından önemli bir yol olarak kullanılan Hıdırlık Köprüsü, 152 metre uzunluğunda ve 7 metre genişliğindedir. 5 gözlü yapı tamamen kesme taştan meydana gelmesi sonucunda güzel bir mimariye sahiptir.

18. yüzyıl Osmanlı mimarisinin barok üslubuna göre inşa edilen Latifoğlu Konağı, Gazi Osman Paşa Bulvarındadır. 1988 yılında Tokat müzesi bünyesine tanzim edilen yapı, günümüzde müze olarak hizmet verir. 2 kattan oluşan konak; ahşap oymaları, kalem işi süslemeleri ve değerli motifleri ile oldukça ilgi çekicidir.

33 metre yüksekliğe sahip olan Tokat Saat Kulesi, 1902 yılında inşa edildi. 2. Abdulhamet’in Padişah olmasının 25. yıl dönümü şerefine yapılan kule, şehrin tarihi simgelerinden biridir.

Giresun Tokat uçak bileti fiyatları

Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Tokat uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tokat-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Giresun Tokat uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı