Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Konya’ya haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 40 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Konya uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Konya Uçak Bileti
Hakkari Konya Uçak Bileti

Türkiye’nin inanç turizmi merkezlerinin başında gelen Konya, aynı zamanda ülkemizin yüz ölçümü olarak en geniş topraklarına da sahiptir. Anadolu kentleri arasında tarihi oldukça eskilere dayanan şehirlerden biri olması itibarıyla günümüzde pek çok farklı medeniyet ve dinden kalıntı barındırır. Uzun yıllar boyunca Türklerin başkenti olarak kullanılan kent, seyahat on iki ay boyunca da tercih edilebilir.

Ünlü düşünür Mevlana Celalaeddin Rumi’nin kabri olan Mevlana Türbesi, yalnız Konya için değil; Türkiye içinde oldukça değerlidir. Türbenin 1274 yılında Mevlana’nın oğlu Sultan Veled tarafından yaptırıldığı bilinir. ‘Gel, gel, ne olursan ol yine gel’ diyerek, millet ve din fark etmeksizin herkese kucak açan Mevlana Türbesi, yıl boyunca oldukça yoğun bir turist kapasitesine sahiptir.

Şehzade Selim tarafından yaptırılan Mevlana Dergâhı’nın batısında yer alan Konya Selimiye Cami, Türkiye’nin en dikkat çekici dinsel mekanlarından biridir. İç ve dış mimarisi ile Osmanlı tarzının en güzel örneklerinden birini yansıtan caminin etrafı yöresel ürün satan birçok satıcı ile çevrilidir.

Hakkari Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı