Çok ucuz fiyatlarla Bursa Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Konya’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 20 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Konya uçak bileti al!

Sizde Bursa’dan Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Konya Uçak Bileti
Bursa Konya Uçak Bileti

Anadolu’nun es eski yerleşim birimlerinden biri olan Konya, geniş bir bozkır alanına sahiptir. Türkiye’nin yüz ölçümü bakımından en büyük şehri olan Konya, yıllarca Türklere başkentlik yapmıştır. Bu nedenle hem inanç, hem de kültürel turizm açısından oldukça elverişlidir.

Mevlana Celaleddin Rumi’nin kabrinin bulunduğu Mevlana Türbesi, Konya’da gezilecek yerler sıralamasında başlarda gelir. Mevlana Türbesi, 1274 yılında Mevlana’nın oğlu olan Sultan Veled tarafından yaptırılmıştır. Aynı zamanda müze özelliği de olan manevi mekan, yıllardan beri insanları ‘Gel, gel, ne olursan ol yine gel’ sözleri ile kucaklamıştır.

Konya’nın en tarihi yerleşim alanları içinde bulunan Sille Köyü, şehirde görülmesi gereken kültürel yerlerden biridir. Tarihi Büyük Selçuklulardan daha öncelere dayanan köy; kilisesi, çömlekçileri, mum atölyeleri ve mağaraları ile ilgi çekicidir. Sille köyünde en güzel yapılacak aktivitelerden biri ise organik köy kahvaltısıdır.

Şehzade Selim tarafından bölgede yaptırılan Selimiye Cami, Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinden biridir. Selimiye Cami, Mevlana dergahının batısında yer alır. Cami, Konya’da maneviyatı iliklerinize kadar hissedebileceğiniz mekanlardan biridir.

Bursa Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.