Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Malatya’ya haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

[insert page=’kahramanmarasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Malatya uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Kahramanmaraş Uçak Bileti
Hakkari Kahramanmaraş Uçak Bileti

Tipik bir Anadolu kenti olan Kahramanmaraş’ın, Osmanlı döneminden kalan tarihi yapıları ile şehrin dört bir yanına kültürünü sentezlediği görülür. Tarihsel açıdan oldukça zengin topraklar üzerinde yer alan kent, günümüzde kadar pek çok eserine sahip çıkması ile bilinir. Zengin mutfağı ile dört bir yandan turist çeken Kahramanmaraş, doğal güzellikleri ile de görülmeye değerdir.

Ceyhan Nehrine hakim olan Taş Köprü, Kayseri ve Kahramanmaraş kara yolu üzerinde bulunur. Dulkadiroğulları Beyliğine ait olan yapı, halk arasında ‘Ceyhan Köprüsü’ olarak da bilinir. Beylik döneminden sonra birçok medeniyet tarafından kullanılan yapı, üzerinde çeşitli figür ve motifler taşır. 1563 yılında inşa edilen eser, eski dönemlerden günümüze kadar gelmeyi başaran ender miraslar arasındadır.

Germenicia Antik Kenti, Kahramanmaraş’ın çeşitli mahallelerinin altından çıkan önemli buluntuların sergilendiği yerdir. M. Ö. 300 ve 400’lü yıllardan kaldığı tahmin edilen kalıntıların sergilendiği antik kent, Roma döneminin eşsiz eserlerine ev sahipliği yapar. Kentin en eski tarihine kadar ışık tutan bölgede ele geçirilen bazı eserler Kahramanmaraş Arkeoloji Müzesinde sergilenir.

Hakkari Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı