Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Erzurum’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 30 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Erzurum uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Hakkari Erzurum Uçak Bileti
Hakkari Erzurum Uçak Bileti

Palandöken’in eteklerine kurulu olan Erzurum, Doğu Anadolu’nun en büyük ve gelişen kentidir. Sahip olduğu coğrafi konum ve iklimi neticesinde şehir, kış sporlarına yatkınlığı ile dünyaca önemli bir üne kavuştu. Köklü bir geçmişe kucak açması itibarıyla şehrin pek çok yerinde yöre halkının gelenek ve göreneklerini simgeleyen kültürel tarihi esere rastlamak mümkün.

Çifte Minareli Medrese, şehrin en tarihi yapıları arasındadır. Şehir merkezinde bulunan bu medrese geçmişte pek çok rivayete de söz konusu olması ile bilinir. Uzun yıllar boyunca Erzurum’da hüküm süren Selçuklular tarafından yapılan medresenin sağ ve sol sütunlarının uzunluğu birbirinden farklıdır. Günümüzde medresenin ve sütunlarının birçok yerinde Selçuklu mimarisinin yapı taşları hala göze çarpar.

Türkiye’nin en önemli anıt mezarlarından olan Üç Kümbetler, Selçukludan kalma önemli bir mirastır. En büyük mezarın Emir Saltuk’a ait olduğu bilinse de, diğer mezarların kimlere ait olduğu bilinmez. Basık külah şeklindeki kümbetlerin üzerinde Orta Asya Türklerinin sıklıkla kullandığı yarasa, yılan ve kartal figürleri vardır.

Hakkari Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı