Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Tokat uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Tokat’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 5 dakikadır.

[insert page=’tokatda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Tokat uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Tokat’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat’ta nerelere gidebiliriz?

Elazığ Tokat Uçak Bileti
Elazığ Tokat Uçak Bileti

Anadolu’nun en köklü şehirlerinden biri olan Tokat, sahip olduğu mimari yapısı ve kültürel değeri ile Osmanlı dönemi izleri taşıyan kentlerden biridir.

Tokat Kalesi, şehrin en yüksek tepelerinden birine kuruludur. Heybetli bir görünüme sahip olan kalenin tam olarak ne zaman ve kimler tarafından yapıldığı bilinmiyor. Kalenin iç ve dış tarafında yapılan çalışmalar ile yapının yüzyıllar öncesine kadar dayandığı bilinir.

151 metre uzunluğa sahip olan Hıdırlık Köprüsü, Sivas’ı batıda ve doğuda çevre iller ile bağlar. Orta Anadolu’nun büyük bir kavşak noktası olan Hıdırlık Köprüsü, 700 yıllık bir geçmişe sahiptir. 7 metre genişliğindeki 5 gözlü köprü, kesme taş ile yapılan mimarisi ile oldukça ilgi çekicidir.

Kentte yer alan Latifoğlu Konağı, şehrin en hareketli caddelerinden bir olan Gazi Osman Paşa Bulvarında yer alır. 18. yüzyıl Osmanlı dönemi barok üslubu ile inşa edilen eser, ahşap oymaları ile farklı bir mimariye sahiptir. Şehrin pek çok yerinden rahatlıkla görülen saat kulesi, 1902 yılında yapıldı. Şehrin simgelerinden biri olan Tokat Saat kulesi, II. Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. yıl dönümü şerefine inşa edildi.

Elazığ Tokat uçak bileti fiyatları

Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Tokat uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tokat-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Tokat uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı