Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Şanlıurfa’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 10 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Şanlıurfa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Tokat Uçak Bileti
Elazığ Tokat Uçak Bileti

Türkiye’nin önemli inanç turizm merkezlerinden biri olan Şanlıurfa, bu sebeple yılın dört mevsimi yerli ve yabancı pek çok gezgini konuk eder. Anadolu’nun en eski kentlerinden biri olan Şanlıurfa tarihi, kültürel ve doğal güzelliği ile ülkemizin dikkat çeken kentlerinden biridir.

Hz. İbrahim’in doğduğu mağara, Urfa’nın en önemli turizm alanlarından biridir. Dergah olarak da adlandırılan bölgede cami, avlu, havuz, hücre ve mescit bulunur. Hz. İbrahim’in devrin zalim hükümdarı Nemrut tarafından yakalanıp ateşe atıldığı yer olan Balıklıgöl, Dergah gibi Şanlıurfa’nın inanç turizmine hitap eden noktalarından biridir. Gölün etrafı tarihi cami ile çevrilidir. Balıklıgöl aynı zamanda şehrin en çok turist çeken bölgesidir. Mevlid-i Halil Cami ve Hz. Eyyüb Peygamberin Sabır Makamı da Urfa’nın dini mekanları arasındadır.

Ur şehrinin ticari bir kolu olması amacı ile kurulan Harran Evleri, bölgenin en eski yerleşim biridir. Tarihi M. Ö. 2000’li yıllara dayanan Harran Evleri, günümüzde hala yerleşim birimi olarak kullanılır. Oldukça ilgi çekici bir görünüme sahip olan evler, eski dönemde insanların yaşam biçimine göre dizayn edilmesi ile bilinir.

Elazığ Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı