TatilCity.NET Adana Elazığ uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan Elazığ’a pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık Adana’dan Elazığ‘a aktarmalarla birlikte iki saat civarı sürmektedir.

[insert page=’elazigda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Elazığ uçak bileti al!

En hesaplı ve ekonomik Adana Elazığ uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate uçak biletini satın alıyor. Adana Elazığ uçak bileti için de servis bedelleri düşük tutularak hazırlandı.  Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Adana Elazığ Uçak Bileti
Adana Elazığ Uçak Bileti

Elazığ’da gezip görülecek pek çok yer bulunmaktadır. Bunların en başında hiç şüphesiz Harput Kalesi gelmektedir. İç ve dış olmak üzere iki bölümden oluşan kale Urartular zamanında yapılmıştır. Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, özellikle Keban Barajı yapımı sırasında ortaya çıkan önemli arkeolojik eserlerin sergilendiği bir müzedir. Meraklılarının ilgisini çekecektir.

12. yüzyılda yapılmış olan Elazığ Ulu Cami Artuklu hükümdarı Fahreddin Karaaslan’ın emri ile yapılmıştır. Kentin en eski camisi olarak bilinmektedir. Tektonik bir göl olan Hazar Gölü, Türkiye’nin en derin göllerinden birisidir. Balık türü olarak karabalık ve aynalısazan avlanır. Göl etrafında insanların dinlenebileceği tesisler ve kamp alanları mevcuttur. Yaz aylarında dahi içerisinde buz sarkıtlar bulunan Buzluk Mağarası, Elazığ merkeze 11 km mesafededir. İçerisi her daim buzlarla kaplı olduğundan bu adı almıştır.

Adana Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için THY uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Elazığ’a ya da Elazığ’dan Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana Elazığ uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Elazığ uçak bileti Şakir Paşa Havalimanı içinden de satın alınabilir.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not : Adana Elazığ uçak bileti web sitemizde çok ucuz.