Yeşil doğası, huzur veren atmosferiyle bir çok  medeniyete ev sahipliği yapmış olan, pekmeziyle ünlü Tokat’a uçak bileti mi almak istiyorsunuz? Çok ucuz fiyatlarla Tokat uçak bileti TatilCity.NET’de. Tokat ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.
Ayrıca kampanyalı ya da promosyonlu Tokat uçuşlarını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

Tokat’a tatil ya da iş için gidebilirsiniz. Bizi ilgilendiren kısmı ne için gittiğiniz değil, nasıl ve ne kadara gittiğiniz. Ucuz uçak bileti bulabileceğiniz Tatil.City.Net, Türk Hava Yolları, Sun Express, Onur Air, Anadolu Jet ve Pegasus ile çalışmaktadır. Tokat’a tarifeli uçuşlar, uçuş bilgileri, saatleri.. Bizi arayın!

Tokat

Tokat’ta gezip, görebileceğiniz yerler arasında Tokat Kalesi, Tokat Mevlevihanesi, Niksar Kalesi, zile Kalesi, Almus Baraj Gölü, Sebastopolis Antik Kenti, Sulusaray Kaplıcaları, Kaz Gölü, Mahperi Hatun Kervansarayı, Tokat Atatürk Evi, Selemen Yaylası, Ali Paşa Hamamı, Pervane Hamamı, Ballıca Mağarası, Akbelen Yaylası, Tokat Müzesi bulunmaktadır.

Tokat Kalesi şehrin merkezinde bulunuyor. Kale bir kayanın oyulmasıyla yapılmış. Surlar ve oyulmuş odalar yer alıyor. Almus Baraj Gölü ise eşsiz bir güzelliğe sahip. Atmosferiyle büyüleneceğiniz alanda piknik, mangal yapabilirsiniz. Burası yaz ve bahar aylarında yoğun ilgi görüyor. Gölün bulunduğu yerde çadır kampı da yapabilir, doğa sporlarını deneyimleyebilirsiniz.

Sebastopolis Antik Kenti, şehir merkezine 69 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Sulusaray ilçesindeki antik kent görülmeye değer bir yer. Kent M.Ö.1. yüzyılda kurulmuş. Görüntü olarak Bergama Antik Kenti’ne benzemektedir. Burada çıkarılan eserler Sebastopolis Açık Hava Taş Eserler Müzesi ile Sebastopolis Mozaik Evi Müzesi’nde sergilenmektedir.

Sulusaray Kaplıcaları ise şifalı suyuyla bir çok hastalığa iyi gelmektedir. Kaplıcalar Karadeniz ve İç Anadolu iklimini taşımaktadır. Burada kamp kurabileceğiniz alanlarda mevcut. Köz Gölü ise, sazlıklarla kaplı, huzurlu atmosferi, etkileyici görüntüsüyle görülmesi gereken yerlerden biri. Burada ak leylekler, kara tavuklar, akkuyruklar, küçük batağanlar, saksağanlar ve angıtlar yetişmektedir. Burada sandal gezintisi yapabilir, piknik ve mangal yaparak karnınızı doyurabilir ayrıca güneşin batışını izleyebilirsiniz.  Dilerseniz balıkta tutabilirsiniz. Sabahın erken saatlerinde güneşin doğuşunu izleyerek kahvaltınızı yaparak güne zinde başlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı’na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Tokat Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Ucuz Tokat Uçak Bileti