Çok ucuz fiyatlarla Elazığ Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Elazığ’dan Samsun’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 50 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Samsun uçak bileti al!

Sizde Elazığ‘dan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Elazığ Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Elazığ Samsun Uçak Bileti
Elazığ Samsun Uçak Bileti

Orta Karadeniz Bölgesinde yer alan Samsun, birçok açıdan bölgenin en gelişmiş şehridir. Samsun’un tarihi oldukça eski dönemlere dayanıyor. M. Ö. 750 ve 760 yıllarında İyon şehir devletlerinden biri olan Miletoslular tarafından kurulan Samsun, ilk kez ‘Amisos’ adı ile kurulmuştur. 19 Mayıs 1919 tarihinde Mustafa Kemal’in önderliğinde Milli Mücadelenin başlangıç noktası olan şehir, aynı zamanda Cumhuriyetin ilk yıllarının mirasçısıdır.

Milli Mücadele Parkının içinde yer alan Bandırma Vapuru, Atatürk ve kurmaylarını 19 Mayıs 1919’da İstanbul’dan Samsun’a götüren vapurun replikasıdır. Milli Mücadelenin en büyük simgelerinden biri olan vapurun içinde Mustafa Kemal’in şahsi eşyaları, yazışmaları ve mücadelede önemli rol oynayan vatanseverlerin ve Atatürk’ün balmumu heykeli bulunuyor.

Ülkemizin en büyük deltalarından biri olan Kızılırmak Deltası, Kızılırmak’ın Karadeniz’e döküldüğü noktada yer alıyor. Alüvyon birikmesi sonucu oluşan delta küçük gölcükler ve bataklıklardan meydana geliyor. Kızılırmak Deltası bu özelliği ile günümüzde pek çok kuş, bitki türü ve yabani hayatına ev sahipliği yapıyor. Aynı zamanda delta zengin biyoçeşitliliği ile birlikte nesli tükenmekte olan pek çok hayvanın da barındığı noktadır.

Elazığ Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Elazığ Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı içinden de Elazığ Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Elazığ Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı