Çok ucuz fiyatlarla  Bingöl Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bingöl‘den Elazığ‘a en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 25 dakikadır.

[insert page=’elazigda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bingöl Elazığ uçak bileti al!

Sizde Bingöl‘den Elazığ‘a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bingöl Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ nerelere gidebiliriz?

Bingöl Elazığ Uçak Bileti
Bingöl Elazığ Uçak Bileti

Urartu Krallığı tarafından yaptırılan Harput Kalesi şehrin simgesi konumundadır. Urartulardan sonra Roma, Sasani, Bizans ve Abbasiler arasında el değiştiren kale, Yavuz Sultan Selim tarafından Osmanlı topraklarına dahil edilmiştir.

1965-1975 yılları arasında Fırat Nehri üzerine inşa edilen Keban Barajı’nın en önemli özelliği, Atatürk Barajı’ndan sonra ülkemizin en büyük ikinci barajı olmasıdır. Elazığ, farklı medeniyetlere ait tarihi yapıların yanı sıra oldukça güzel doğa harikalarına da sahiptir. Bunların en iyi örneklerinden biri ise Hazar Gölü’dür. Hazar Gölü şehir merkezine 26 kilometre uzaklıktadır. Güneyinde Hazarbaba Dağlarının manzarasına sahip göl, tektonik olma özelliği taşır. Hazargölünün çevresinde pek çok dinlenme tesisi ve kamp alanları bulunur. Yaz aylarında Ege ve Akdeniz’den farkı olmayan gölde, yüzme imkanı da bulunuyor.

Harput ilçesinde yer alan ve Anadolu’nun en eski camilerinden biri olan Harput Ulu Cami, 1157 yılında Artuklu hükümdarı Fahrettin Karaaslan tarafından inşa ettirilmiştir. Cami iç avlu, iç cami ve son cemaat olarak üç farklı bölüme ayrılır. Günümüzde hala ibadete açık olan Harput Ulu Cami’nin eğik minaresi de oldukça ilgi çekicidir.

Bingöl Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bingöl Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bingöl Havalimanı içinden de Bingöl Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’title’]

Bingöl Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.