Günümüzün gözde havalimanlarından birisi olan Elazığ Havalimanı inşaası 1938 yılında başlamıştır. 1940 yılında tüm çalışmalar bitip hizmete açılmış, günümüzde ise uçuş faaliyetlerine hala devam etmektedir. 1996 bir restorasyona gidilmiş pist için özel aydınlatma sistemi tasarlanmış ve kurulmuştur. Bu sayede Elazığ Havalimanı‘nda gece uçuşları da düzenlenmeye başlanmıştır. Bu sayede Elazığ Havalimanı’nda hizmet kalitesi ve yolcu memnuniyeti de artırılmıştır. 2006 yılında ise yeni bir pistin temelleri atılmış ve bu pist de nihayetinde 2009 yılında bitirilerek hizmeta açılmıştır. Web sitemizde ucuz Elazığ Havalimanı uçak bileti de aranır. Elazığ”dan uçmak isteyen yolcularımız uçak bileti ara sistemimizi kullanabilir.

[insert page=’elazigda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Elazığ Havalimanı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Elazığ Havalimanı uçak bileti de alınmaktadır. TatilCity.NET’de ekonomik uçak bileti bulunuyor.

Elazığ Havalimanı uçak bileti
Elazığ Havalimanı uçak bileti

Elazığ Havalimanı sürekli olarak güncellenmekte, yenilenme ve gelişmektedir. Bu sebepledir ki Elazığ Havalimanı modern havalimanları arasında yerini almıştır. Günümüz teknolojik ve modern kriterlerde hizmetlerini sürdürmektedir. Havaalanı hem iç hem de dış hatlar güzergahına sahiptir. Bu bağlamda yurt içi ve yurt dışına seyahat etmek isteyen tüm yolculara kapısını açmaktadır.

Elazığ Havalimanı Ulaşım

Elzaığ havaalanında pek çok uçuş firması bulunmatadır. Bunlar arasında Türk Hava Yolları, Pegasus Airlines, Onur Air, Anadolu Jet ve Sun Express firmaları bulunmakta ve firmalar tarafından düzenlenen seferler ile iç ve dış hatlar seferleri oluşturulmaktadır. Bu sayede yolcular istedikleri güzergaha rahatlıkla gidebilmektedirler. Havalimanına ulaşım ise oldukça kolaydır. Servis, taksi ve otobüsler yolculara bu konuda hizmet vermekte ve gitmek istediklere yerlere onları ulaştırmaktadır.

Elazığ Havalimanı ucuz uçak bileti

Elzağı Havalimanı şehir merkezine 12 km mesafededir. Alana ulaşım için otobüs, servis ve taksilerle kullanılabilmektedir. Bununla beraber araç kiralamak isteyenler için Elazığ Havalimanı‘nda araç kiralama imkanı da sunulmuştur. 2012 senesinde tamamlanan yenileme çalışmaları ile yolculara daha iyi hizmet vermek amaçlanmış ve tam kapasite ile hizmetine devam etmiştir. Bu yenileme çalışması kapsamında Elazğı Havalimanı, havaalanı bulunmayan Tunceli şehrine de hizmet vermektedir. Bu bağlamda Elazığ’dan kalkan özel servislerle Tunceli’ne gitmek de mümkündür.

Ucuz Elazığ Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Elazığ Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Elazığ’dan uçmak isteyen yolcular ucuz Elazığ Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Elazığ Havaalanı Konumu

[insert page=’elazig-otelleri-elazig-ucak-bileti’ display=’content’]