Çok ucuz fiyatlarla Bursa Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Bursa’dan Kastamonu’ya en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahil 18  saat 45 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Kastamonu uçak bileti al!

Siz de Bursa’dan Kastamonu’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Bursa Kastamonu uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre ekonomik fiyatlarla Bursa Kastamonu ucuz uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Kastamonu Uçak Bileti
Bursa Kastamonu Uçak Bileti

Karadeniz’in yeşili, şelalesi, kanyon ve mağaraları ile ünlü illerinden birisi olan Kastamonu‘da gezip görmek isteyeceğiniz pek çok yer var. Örneğin eğer antik kent gezmeyi seviyorsanız Roma dönemine dayanan Pompeipolis Antik Kenti’ni ziyaret etmenizi öneririz. Sıfırdan kurulmuş olan bu antik şehrin kuruluşu M.Ö. 65-64 yıllarına denk geliyor. Evkaya Mezarları ise bir diğer ilginç tarihi yapı ve geçmişi M.Ö. 7 yüzyıla kadar dayanıyor. AÇık hava tapınağı olarak kullanılan bu anıt mezarlarda toplam 8 mezar bulunuyor. Kastamonu kendisine has üslubu ile yapılmış tarihi evleri ile de ünlü. Öyle ki Kastamonu Konakları’nı gezmek isterseniz yapılış stilinden kullanılan malzemeye kadar farklılıkları kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Bu evleri görmek için özellikle İnebolu ve Taşköprü’ye ufak bir gezi düzenlemenizi öneririz.

Şehrin sembolü olan Kastamonu Kalesi ise 12. yüzyılda yapılmış önemli bir yapı. Şehir hattının savunması için yapılmış olan bu kale Bizans mimarisinin de son örneklerinden. Şehrin merkezinde bulunan Kastamonu Saat Kulesi turistlerin en çok ilgi gösterdiği tarihi yapılardan. 1885 yılında yapılmış olan saat kulesinin uzunluğu ise 13 metre.

Bursa Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, SunExpress hava yolu şirketlerinin Kastamonu’ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Havalimanı içinden de Bursa Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.