Çok ucuz fiyatlarla Çanakkale Bursa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Çanakkale’den Bursa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahil 9 saat 20 dakikadır.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Çanakkale Bursa uçak bileti al!

Sizde Çanakkale‘den Bursa’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Çanakkale Bursa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Çanakkale Bursa Uçak Bileti
Çanakkale Bursa Uçak Bileti

Ülkemizin en kalabalık şehirlerinden biri olan Bursa, gezilecek yerler konusunda oldukça cömerttir. Bursa, Osmanlı döneminde kritik bir noktada bulunmasının avantajını özellikle mimarisinde sıkça kullanmıştır. Tarihi dokusunu bozmayan sokaklarının yanı sıra pek çok doğal güzelliği ile de dikkat çeken şehir, ülkemizde görülmesi gereken kültürel bir miras barındırır.

Türk İslam eserleri arasında en eski yapılar arasında yer alan Bursa Ulu Cami, Yıldırım Beyazıt tarafından yaptırılmıştır. Ulu Caminin en önemli özelliği ise Türkiye’de bulunan namaz kılma kapasitesinin en fazla olduğu mekandır. 20 kubbeden oluşan eser, gezegenlerin yörünge hareketlerinin kabartma fonlara işlendiği alana sahiptir. Bursa Ulu Cami, tarihi turistik yerler arasında bölgenin en önemli yapıları arasında yerini alır.

Hanları ile ünlenen şehirde en popüler yerler İpek Han ve Kozahan’dır. Bursa’nın ipeğini bulabileceğiniz bu hanlar, şehrin dokusunu en güzel yansıtan yerler arasındadır. Oldukça kalabalık günlere de rastlayabileceğiniz tarihi yerler, Bursalıların alışveriş mekanlarından biridir. Yeşil Cami, Tophane, Irgandı Köprüsü ve Bursa’nın meşhur kaplıcaları şehirde gezilmesi gereken önemli turistik mekanlarıdır.

Çanakkale Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Çanakkale Bursa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Havalimanı içinden de Çanakkale Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çanakkale Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.