Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Samsun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kayseri Samsun uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Kayseri Samsun Uçak Bileti
Kayseri Samsun Uçak Bileti

Karadeniz’in en gelişmiş şehri olarak bilinen Samsun, aynı zamanda Milli Mücadelenin başlangıç noktasıdır. Cumhuriyet dönemi eserleri ile manevi bir hazza sahip olan kentin dört bir yanı bu dönemin önemli mirasları ile çevrilidir. Köy ve şehir yaşantısında Karadeniz’in doğal güzelliklerine hakim olan kent aynı zamanda kültürel özellikleri ile ön plana çıkar.

Atatürk’ün Samsun’a geldiği nokta olan Atatürk Parkı içindeki Samsun Atatürk Anıtı (Onur Anıtı) kentin en önemli simgesidir. Milli Mücadele dönemini en güzel şekilde ifade eden noktalardan biri olan anıtın dört bir yanı dönemi ifade eden figürler ile çevrilidir. Avusturyalı heykeltıraşın yaptığı 8.85 metre heybetli bir boyuta sahip olan anıt, Samsun halkının Atatürk’e bir onur hediyesidir.

Şehrin kış turizmine hitap eden en önemli noktası olan Akdağ Kayak Merkezi, kent merkezine 7 kilometre uzaklıktadır. Bölge halkının kış aylarında yoğun ilgi gösterdiği merkez, 6 adet kayak pistine ev sahipliği yapar. Yeme-içme bölümlerininde bulunduğu kayak merkezinin etrafında insanların ihtiyaçları doğrultusunda geniş bir yaşam alanı mevcuttur.

Kayseri Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kayseri-erkilet-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kayseri Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.