Çok ucuz fiyatlarla Erzurum Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Erzurum’dan Samsun’a haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 35 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Erzurum Samsun uçak bileti al!

Sizde Erzurum’dan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Erzurum Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Erzurum Samsun Uçak Bileti
Erzurum Samsun Uçak Bileti

Sanayi, eğitim ve pek çok açıdan Karadeniz Bölgesinin en gelişmiş şehirlerinden biri olan Samsun, M. Ö. 750-760 yıllarında İyon şehir devletlerinden olan Miletoslular tarafından kuruldu. Yüzyıllar boyunca aktif olan kent, Anadolu’daki pek çok şehir gibi köklü tarihi sonucu çok sayıda uygarlığın hakimiyeti altına alındı.

Mustafa Kemal Atatürk tarafından 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkışı ile başlayan milli mücadelenin başkenti olan Samsun, oldukça güzel anılara tanıklık eder. Kurmaylar ile birlikte Mustafa Kemal’i İstanbul’dan Samsun’a ulaştıran Bandırma Vapuru, Milli Mücadele Parkının içinde yer alır. Türkiye’nin en kıymetli müzelerinden biri olan Bandırma Vapuru’nun replikasında Atatürk ve arkadaşlarının balmumu heykeli, şahsi eşyaları, dönem içindeki yazışmalar yer alır. 1200 şehidin anısına şehitler yazıtı, milli mücadele dönemini en güzel şekilde ifade eden on bronz rölyef, yedi figürlü milli kurtuluş anıtının bulunduğu müze Türkiye açısında oldukça güçlü bir değer taşır.

Samsun’un Bafra ilçesinde bulunan Kızılırmak Deltası, eşsiz güzelliğinin yanı sıra kuş göç yollarının üzerinde yer almasından dolayı önemli bir yere sahiptir.

Erzurum Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Erzurum Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Havalimanı içinden de Erzurum Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Erzurum Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı