Çok ucuz fiyatlarla Balıkesir Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Balıkesir’den Kayseri’ye her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 7 saat, 5 dakikadır.

[insert page=’kayseride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Balıkesir Kayseri uçak bileti al!

Sizde Balıkesir‘den Kayseri’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Balıkesir Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Balıkesir Kayseri Uçak Bileti
Balıkesir Kayseri Uçak Bileti

Kayseri köklü geçmişi ile neredeyse açık hava müzesi konumunda bir şehirdir. Yüzyıllar boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan şehirde özellikle Selçuklulardan kalma pek çok eser bulunur. Şehrin kalbini oluşturan yer tam olarak Cumhuriyet Meydanıdır. Şehirdeki tarihi yapılar arasında en görkemlisi olan Kayseri Kalesi, 1906’da kesme taştan inşa edilmiş olan Kayseri Saat Kulesi ve Mimar Sinan’ın güzel bir eseri olan Kurşunlu Cami meydanda bulunuyor. M. Ö. 3. yüzyıla dayanan tarihi ile Kayseri Kalesi Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde kullanılmıştır. Kalenin en ilginç gelen yanı ise, ülkedeki tüm kaleler yüksek tepelere inşa edilirken burası düz bir alanda kurulmuştur.

İstanbul’daki Kapalıçarşı’dan sonra ülkemizdeki en büyük ikinci Kapalıçarşı’sı Kayseri’dedir. İçinde birçok yöresel eşya satıcısının bulunduğu Kapalıçarşı’yı gezmekten oldukça keyif alacaksınız. Şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunan Erciyes Dağı, şehrin simgesidir. Erciyes Dağı’na neresinden bakarsanız bakın tüm yıl boyunca zirvesi hep karlıdır. İç Anadolu’nun en önemli iki kayak merkezinden biri olan Erciyes Dağı, pek çok turistin ziyaret noktalarından biridir.

Balıkesir Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Onur Air uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Balıkesir Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı içinden de Balıkesir Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kayseri-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Balıkesir Kayseri uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.