Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Konya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kahramanmaraş Konya uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Konya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Konya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Konya Uçak Bileti
Kahramanmaraş Konya Uçak Bileti

Sevgi, hoşgörü, anlayış perspektifi etrafında birleşen Konya, ülkemizin en değerli topraklarından biridir. Türkiye’nin inanç turizmine hitap eden başlıca noktalarından biri olan şehir, manevi zenginlikleri ile ayrı bir hava yansıtır. Bozkır topraklarda bulunan kent, aynı zamanda yüz ölçümü olarak Türkiye’nin en geniş ilidir.

Mevlana Müzesi, Türk İslam felsefesini etkileyen en güzel merkezlerden biridir. 1926’dan bu yana aktif olan müze, “Gel, gel, ne olursan ol yine gel”sözleri ile yıl boyunca yerli ve yabancı gezginlerin şehirdeki ilk adresi haline geldi. İlk cami olarak inşa edilen yapı, sonraki dönemlerinde taşıdığı sayısız değer neticesinde müzeye çevrildi. Muhteşem bir mimariye sahip olan eser, Selçuklu ve Osmanlı döneminin seçkin karmasını yansıtır. Şehirde huzurun adresi olan Mevlana Müzesi, 2014 yılında alınan bir karar ile ücretsiz olarak ziyarete açıldı.

Selçuklu döneminde medrese mimarisinin en güzel örneklerinden birini teşkil eden İnce Minareli Medrese, Konya’nın Selçuklu ilçesinde yer alır. Dönemin işçiliğini en görkemli hali ile yansıtan binanın içinde Taş ve Ahşap Eserler Müzesi de bulunur.

Kahramanmaraş Konya uçak bileti fiyatları

Konya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Konya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Konya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Konya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.