Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Erzurum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Erzurum’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 35 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kahramanmaraş Erzurum uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Erzurum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Erzurum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Erzurum Uçak Bileti
Kahramanmaraş Erzurum Uçak Bileti

Ülkemizin inanç turizmi adına en aktif kentlerinden biri olan Erzurum, İslami yapılar topluluğudur. Doğu Anadolu’da yer alan kent, soğuk bir iklime sahip olmasından dolayı Türkiye’nin önemli kış turizmi merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkar. Selçuklu ve Osmanlı mimarilerinin en güzel örneklerini barındıran Erzurum, bunun yanı sıra doğal güzellikleri ile de zengin bir seçenek sunar.

Şehrin kültürel ve tarihi yönlerini en güzel şekilde ifade eden yapıların başında Erzurum Kalesi gelir. Bizans imparatorluğu tarafından yapıldığı tahmin edilen kalenin dört bir yanında kapısı bulunur. Yapıldığı ilk dönemlerden beri varlığını tüm ihtişamı ile sürdüren İstanbul Kapı, kalenin önemli kollarından biridir. İstanbul Kapının bir başka önemi ise Mustafa Kemal Atatürk’ün şehre bu kapıdan girmiş olmasıdır.

Selçuklu sultanı Alaaddin Keykubat’ın kızı Hundi Hatun’a yapıldığı tahmin edilen Çifte Minareli Medrese, şehrin en görkemli eserleri arasındadır. Yıllar boyunca çeşitli rivayetlere konu olan medresenin 13. yüzyılda inşa edildiği bilinir. Görkemli bir mimariye sahip olan yapının aynı zamanda iç kısmında bir avlusu vardır.

Kahramanmaraş Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Erzurum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Erzurum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kahramanmaraş Erzurum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.