Çok ucuz fiyatlarla İzmir Hakkari  uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. İzmir’den Hakkari’ye günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 40 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

İzmir Hakkari uçak bileti al!

Sizde İzmir‘den Hakkari’ye  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde İzmir Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

İzmir - Hakkari Uçak Bileti
İzmir Hakkari Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun tüm ihtişam ve doğal güzelliğini taşıyan Hakkari’de gezip görülecek pek çok yer bulunmaktadır. Bunlardan birincisi Hakkari’nin simgelerinden biri sayılabilecek Taş Köprü’dür. Köprü Şemdinli Deresi üzerinde bulun maktadır. Zeynel Bey Medresesi ise şehrin en eski medreselerinden birisidir. Dönemin en önemli eğitim kurumlarından birisi olan medrese 16. Yüzyılda yaptırılmıştır.

17. yüzyıldan günümüze kadar gelen Hoşap Kalesi ise Hakkari – Van yolundadır. Urartular tarafından yaptırılmış olan kale görülmeye değer. Şehrin en önemli dinlenme ve tatil alanlarından birisi olan Barcelan Yaylası özellikle yaz aylarında ziyaretçi akınına uğruyor. Manzarası ve doğallığı ile insanın içini açan bu yaylayı da görmek isteyebilirsiniz. Şehrin en eski tarihi yapılarından olan Kelat Sarayı ise Şemdinli’ye 20 km mesafede yer alıyor.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Gaziemir ilçesinde yer almakta olup buradan şehir merkezlerine ulaşım için pek çok seçenek bulunmaktadır.

Eğer özel aracınız var ise havalimanından Alsancak ve Konak’a yarım saatte varmanız mümkündür. HAVAŞ otobüsleri ise günün erken saatlerinden geç vakitlere kadar hizmet vermektedir. HAVAŞ otobüsleri ile Alsancak, Karşıyaka, Kuşadası ve Aydın gibi merkezi yerlere kolaylıkla geçebilirsiniz.

Terminalin hemen önünde bulunan taksi duraklarından dilenirse taksiye binilebilir. Toplu taşıma tercih edecekler için havalimanından kalkan 200 hatlı otobüse binilerek Mavişehir’e ulaşılabilir. Alsancak’a gidecek yolcular 202 nolu hattı kullanabilirler. Bornova ve çevresine gidilecekse 204 numaralı hattı kullanmak gerekiyor.

Havalimanından merkeze gitmek için kullanılabilecek bir pratik araç da banliyö trenidir. Terminalin hemen dışında yer alan peronlardan trene binilerek merkeze ulaşılabilir. Ancak trene binmeden önce KentKart almayı unutmamalısınız. Araç kiralamak isteyenler için ise araç kiralama firmaları uygun seçeneklerle havalimanından araç kiralama imkanı sunmaktadır.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 92 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

İzmir Hakkari ucuz uçak bileti

Hakkari’ye seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari’ye uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre İzmir’den Hakkari’ye ya da Hakkari’den İzmir’e tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Hakkari uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Adnan Menderes Havalimanı içinden de İzmir Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

İzmir Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.