Çok ucuz fiyatlarla Kastamonu Hakkari uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kastamonu’dan Hakkari’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 5 dakikadır.

[insert page=’hakkaride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Kastamonu Hakkari uçak bileti al!

Sizde Kastamonu’dan Hakkari’ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kastamonu Hakkari uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hakkari’de nerelere gidebiliriz?

Kastamonu Hakkari Uçak Bileti
Kastamonu Hakkari Uçak Bileti

Ülkemizin sınır illerinden biri olan Hakkari; Türkiye, İran ve Irak arasındaki geçiş noktasıdır. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklar tarafından ele geçirilen kent, günümüzde tarihsel ve kültürel açıdan önemli bir tutum sergiler. Köklü geçmişi neticesinde cami, manastır, han, medrese gibi pek çok yapıya ev sahipliği yapan şehir, aynı zamanda doğal güzelliği ile de adından söz ettirir.

1701 yılında yapımı tamamlanan Meydan Medresesi, şehir merkezinde yer alır. Kitabesi bulunan yapının kim tarafından yapıldığı kesin olarak bilinmese de dönemin Hakkari yöneticilerinden olan İzzeddin Oğlu İbrahim Bey tarafından yapıldığı söylenir. İç avluya sahip iki kanatlı ve iki katlı yapı dikdörtgen planlıdır. 1984 yılında önemli bir restorasyon döneminden geçirilen eser ardından 2006 yılında tekrar restore edildi. Medrese Hakkari’nin önemli tarihi yapılarından biri olarak gösterilir.

Hakkari şehir merkezine 45 kilometre uzaklıkta bulunan Cennet ve Cehennem Vadisi, kentin ilk göze çarpan bölgesidir. Bir tarafı dev buzullar ile kaplı olan bölgenin diğer tarafı ise rengarenk çiçeklerden oluşur. Vadi, yaz ve kış olmak üzere şehrin yoğun bir şekilde turist çeken bölgesidir.

Kastamonu Hakkari uçak bileti fiyatları

Hakkari seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hakkari seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kastamonu Hakkari uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Havalimanı içinden de Kastamonu Hakkari uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Kastamonu Hakkari uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.