Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Sinop’a haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 45 dakikadır.

[insert page=’sinopda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Hakkari Sinop uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Hakkari Sinop Uçak Bileti
Hakkari Sinop Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinde bulunan Sinop, Türkiye’nin yaz turizmi merkezlerinden biridir. Muhteşem bir doğaya sahip olan kent, yaz ve kış ayrı bir güzelliğe ev sahipliği yapar. İnceburun Feneri ile Türkiye’nin en kuzey noktasına sahip olan şehir, fiziki coğrafya özellikleri ile oldukça ilgi çekicidir. Nüfusunun büyük bir kısmını göçmenlerin oluşturduğu Sinop, aynı zamanda yaşanılabilir en huzurlu yerleşim birimlerinden biridir.

İrili ufaklı tam 28 adet şelalenin birleşiminden meydana gelen Erfelek Şelalesi, muhteşem görselliği ile görenleri kendine hayran bırakır. Yüksek merdivenleri ile çıkılması zor ve engebeli bir görüntü sergileyen şelale, macerasever gezginlerinde şehirdeki ilk durağıdır. Yeşilin tüm güzelliğe kucak açan bölge, kuş sesleri cıvıltısı ile oldukça huzurlu bir seyahat sunar.

Farklı çağlara uzanan geçmişi ile Sinop, çeşitli uygarlıklar tarafından aktif olarak kullanıldı. Liman kenti avantajı ile deniz ticaretine de açık olan Sinop gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde pek çok miras barındırır. Bunların arasında en önemlilerinden biri ise Balatlar Kilisesidir. 7. yüzyılda Bizanslılar tarafından kilise olarak kullanılan yapı, Roma döneminde ise tiyatro ve hamam görevlerini üstlendi.

Hakkari Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’hakkari-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sinop-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hakkari Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı