Çok ucuz fiyatlarla Bursa Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Gaziantep’e en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 5 dakikadır.

[insert page=’gaziantepde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Bursa Gaziantep Uçak Bileti
Bursa Gaziantep Uçak Bileti

Gaziantep yalnızca ülkemizin değil, aynı zamanda dünyanın da keşfedilmiş en eski yerleşim bölgelerinden biridir. İnanılmaz lezzetleri ve Gaziantep dokusunu hissedeceğiniz tarihi sokakları ile şehir, Türkiye’de görülmesi gereken seyahat merkezleri arasındadır. Dünyanın en büyük ikinci mozaik müzesine ev sahipliği yapan şehir, Çingene Kızı Mozaiği ile ün yapmıştır. Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, şehirde rotanızı çevirmeniz gereken yerlerin başında gelir. Şehirdeki antik kentlerden çıkan kalıntıların sergilendiği müze, içinde 2000 yıllık bir tarihi barındırıyor.

Roma döneminde yapıldığı bilinen Gaziantep Kalesi, şehir merkezinde yer alıyor. Şehrin simgelerinden biri haline gelmiş olan kalenin içine 2017’de Gaziantep Savunması ve Kahramanlık Panorama Müzesi açılmıştır. Bu müze, şehri tanımanız açısından oldukça faydalı kalıntılar ve bilgiler barındırıyor. Müzede kentin, düşman işgaline karşı gösterdiği savunmayı anlatan 2000’e yakın eser bulunuyor.

Gaziantep Atatürk Anı Müzesi’nde, Mustafa Kemal Atatürk’ün şehri ziyareti sırasında kaldığı oda ve eşyaları yer alıyor. Günümüze kadar büyük bir titizlikle korunarak getirilmiş olan Kurtuluş Savaşına dair pek çok hatıra müzede sergileniyor. Aynı zamanda savaş sırasında, şehri savunan kahraman kişilerin hikayeleri, yaşadıkları ve döneme ait pek çok yayın sinemasyon olarak müzede anlatılıyor.

Bursa Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AtlasJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.