Çok ucuz fiyatlarla Bursa Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 20 dakikadır.

[insert page=’adiyamanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Adıyaman Uçak Bileti
Bursa Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman ülkemizi turizm açısından en güzel temsil eden şehirlerden biridir. Nemrut Dağı heybetli duruşu ile birlikte dünyanın 8. harikasıdır. Bölgede çok sayıda heykel ve tarihi kalıntı bulunur. Aslan ve kartal heykelleri oldukça ilgi çeker. Nemrut Dağı çevresinde yorulanlar için dinlenme yerleri bulunur. Ülkemizde güneşin doğuşunun ve batışının en güzel izlendiği yerler arasındadır. Aynı zamanda Nemrut Dağı çevresinde yöresel eşyalar ve küçük heykeller satan dükkanlar bulabilirsiniz.

Adıyaman şehir merkezine 33 kilometre uzaklıkta Kahta ilçesinde bulunan Cendere Köprüsü, kentin tarihi yapıları arasındadır. İnşa tarihi tam olarak bilinmeyen Cendere Köprüsü 2 kemere sahiptir. Köprü günümüze ulaşana dek birçok kez tadilattan geçmiştir.  Kahta ilçesinde bulunan Karakuş Tümülüsü’nde anıt mezar bulunur. Tümülüs Kommagene Kralı 11. Mithridates’in annesi İsas adına yaptırdığı anıt mezar yer alır. Karakuş Tümülüsü bölgede bulunan kartal heykelinden dolayı bu ismi almıştır.

Çat Barajı şehir merkezine yaklaşık olarak 50 kilometre uzaklıkta bulunan Çelikhan ilçesinde yer alır.  Çat Barajının herhangi bir atık su ile bağlantısı olmamasından ötürü suyu gayet temizdir. Barajın en dikkat çeken özelliği ise üzerinde bulunan yüzen adalardır. Bu adaların görüntüsü ile Çat Barajı şehirde görülmeye değer yerler arasındadır.

Bursa Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Bursa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.