Çok ucuz fiyatlarla Bursa Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Giresun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 17 saat 25 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Giresun uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Giresun Uçak Bileti
Bursa Giresun Uçak Bileti

Giresun, Karadeniz Bölgesinin yeşili ve mavisi ile harmanlanıp, en güzel manzaraları ile gün yüzüne çıkmış şehirlerinden biridir. Laz insanının sıcak kanlılığı ve Karadeniz’e ait eşsiz lezzetleri ile Giresun, gezmekten keyif alacağınız şehirlerden biridir. Doğu Karadeniz’in yaşanılabilir tek adası olan Giresun Adası, şehirde görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Giresun şehir merkezine 2 kilometre mesafede bulunan adaya, yazın devamlı olarak ulaşım sağlanmaktadır. Kışın ise hava şartlarına göre adaya ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Giresun Adası, mitolojide Herkül’ün ziyaret ettiği ada olarak bilinir. Bununla birlikte İngiltere’nin BBC kanalına da konu olmuştur.

M. Ö. 2. yüzyılda Pontus Kralı 1. Farnakes tarafından yaptırılan Giresun Kalesi, şehrin oldukça yüksek bir tepesinde konumlandırılmıştır. Diğer adı ‘Bronz Duvarlı Kale’ olan yapı, iç ve dış kale olarak ikiye ayrılır. İç kalede günümüze kadar gelmeyi başarabilmiş saray kalıntıları bulunur. Saint Jean kalesi olarak da bilinen Tirebolu Kalesi, Giresun’un Tirebolu ilçesinde yer alır. Yarımada üzerine inşa edilmiş görkemli kalenin M. Ö. 15. yüzyılda yapıldığı tahmin ediliyor. Tirebolu Kalesinin içinde Osmanlı dönemine ait pek çok eser de yer alır. Bunlar arasında en önemlileri ise, mezar taşlarıdır.

Bursa Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.