Çok ucuz fiyatlarla Bursa Ağrı uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Bursa’dan Ağrı’ya en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 3 saat 10 dakikadır.

[insert page=’agrida-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Bursa Ağrı uçak bileti al!

Sizde Bursa‘dan Ağrı’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Bursa Ağrı uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ağrı’da nerelere gidebiliriz?

Bursa Ağrı Uçak Bileti
Bursa Ağrı Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ağrı, oldukça soğuk bir iklime sahiptir. Bu soğuk iklimine rağmen sahip olduğu doğal ve beşeri güzellikleri neticesinde turizm trafiğine açık bir şehirdir. Yapımı tam olarak 1784’de tamamlanan İshak Paşa Sarayı, İstanbul’a bulunan Topkapı Sarayı’nın dışından yapılmış en büyük yapıdır. Oldukça görkemli bir duruşa sahip olan saray, İshak Paşa ve oğlu Mehmet Paşa zamanında yapılmıştır. Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde yer alan saray 116 odalıdır. İçinde divan, harem odaları, cami, zindan, avlu ve türbe bulunur. Yalnızca Ağrı’nın değil, bölgenin de en önemli yapıları arasında yer alan İshak Paşa Sarayı’nı görmeden şehirden ayrılmayın.

5137 metre yüksekliği ile ülkemizin en büyük dağ olan Ağrı Dağı, Nuh’un gemisinin karaya oturduğu yerdir. Dağın bazı zirvelerinde kar dört mevsim boyunca erimez. Heybetli görünüşü ile Ağrı Dağı Van’dan da görülebilir. Kış turizmini sevenler için ideal bir zemine sahip olan Ağrı Dağı’nın zirvelerine tırmanabilirsiniz.

Diyadin ilçesine 5 kilometre mesafede bulunan Diyadin Kaplıcaları, şehirde sağlık turizmi açısında oldukça önemli bir yer tutar. Kaplıca bölgesinde yer alan merkezler geniş bir alana yayılmıştır ve aralarında mesafe bulunur. Davut, Tunca, Yılanlı ve Köprü kaplıcaları şehirde gidebileceğiniz yerler arasındadır.

Bursa Ağrı uçak bileti fiyatları

Ağrı seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ağrı seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Bursa Ağrı uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Yenişehir Havalimanı içinden de Bursa Ağrı uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Bursa Ağrı uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.