Çok ucuz fiyatlarla Ankara Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Ankara’dan Giresun’a her gün en ortalama 20 uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise direkt olarak 1 saat 10 dakika, aktarma söz konusu ise 7 saat 20 dakika sürmektedir.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ankara Giresun uçak bileti al!

Siz de Ankara‘dan Giresun’a yolculuk yapacaksanız TatilCity.Net üzerinden ucuz Ankara Giresun uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate en uygun Ankara Giresun uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti bulmak sitemizde çok kolay! Yerinizi hemen ayırtın!

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Ankara Giresun Uçak Bileti
Ankara Giresun Uçak Bileti

4000 yıllık geçmişi ile Karadeniz’de yeşil ile maviyi buluşturan Giresun‘un pek çok tarihi ve doağl yerleri bulunuyor. Gezip görmek isteyebileceğiniz bu yerler hakkında biraz bilgi verelim. Örneğin şehrin simgelerinden birisi olan Giresun Kalesi. M.Ö. 2. yüzyılda Pontus Kralı 1. Famakes tarafından yapıldığı düşünülen kale iç ve dış olmak üzere iki kısımdan oluşuyor. Trabzon Rus İmparatorluğu’nun Türklere karşı mücadele verdiği son kalesi olan bu tarihi yapı özellikle bu tarz yerleri görmeyi sevenlerin ilgisini çekecektir. 1461 yılında yapılmış olan Kapu Camii ise tek kubbeli ve dört tarafı kesme taşlarla inşa edilmiştir. Cami şerefesi altında bulunan bitki motifleri özellikle ilginçtir.

Giresun’un Tirebolu ilçesinde bulunan Tirebolu Kalesi’nin yapım tarihi net olarak bilinmemekte. Buna karşın tarihçiler  M.Ö. 15. yüzyıla dayandığını düşünmektedir. Güney kesiminden merdivenlerle kaleye çıkabilirsiniz. Ayrıca surları günümüze kadar gelebilmiş kale içinde bir takım ilginç yap temelleri görmek mümkün. Giresun ziyaretinizde Tirebolu Kalesi’ni görmenizi tavsiye ederiz. Yayla turizminin önde gelen yerlerinden Kümbet Yaylası Giresun ilindedir. Rakımı 1640 metre olan yaylada turizm  merkezi bulunmakta ve ziyaretçiler burada konaklayabilmekle beraber tüm ihtiyaçlarını giderebilmekte, yayla havasının tadını çıkarabilmektedir.

Ankara Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ankara’dan Giresun’a ya da Giresun’dan Ankara’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ankara Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Esenboğa Havalimanı içinden de Ankara Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ankara Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.