Çok ucuz fiyatlar ile Antalya Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Antalya‘dan Tekirdağ’a her gün en az bir uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar dahil 14 saat sürmektedir.

[insert page=’tekirdagda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Tekirdağ uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik Antalya Tekirdağ uçak bileti bulabilirsiniz. En uygun uçak biletli fiyatları için aramanızı yapın!

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Tekirdağ Uçak Bileti
Antalya Tekirdağ Uçak Bileti

Marmara Bölgesi’nin en gelişmiş şehirlerinden birisi olan Tekirdağ hem doğal güzellikleri hem de tarihi alanları ile her sene hem yerli hem de yabancı turistleri kendisine hayran bırakıyor. Tekirdağ’a ziyaretinizde hem iyi vakit geçirme hem de yeni yerler keşfetme isteyebileceğinizi düşünerek sizlere birkaç tavsiyede bulunmak istedik. Öncelikle tarihi Çorlu Kalesi, 6. yüzyıldan kaldığı düşünülen yapısı ile oldukça ilginizi çeebilir. Günümüze kadar gelebilen kale her ne kadar biraz yıpranmış olsa da görülmeye vaktinizi harcamaya değecek ihtişamlıkta. Elbette Tekirdağ’a gelmişken meşhur Hora Feneri’ni görmeden olmaz. Şarköy’e 20 km mesafede bulunan fener etrafındaki manzarası ile büyüleyen türde.

Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, şehrin çevresindeki arkeolojik kazılarda çıkarılmış pek çok tarihi eserin sergilendiği bir müze. Eğer tarihi eserlere ilginiz varsa mutlaka buraya uğrayın. 1553’te Mimar Sinan tarafından yapılmış olan Rüstem Paşa Külliyesi’nin camii, bedesten, hamam ve medrese bölümleri görülmeye değer. Birkaç onarım görmüş olsa da hala dimdik ayakta ve mutlaka uğramanız gereken yerlerden. 1840’ta Tekirdağ’da doğmuş olan ünlü şair Namık Kemal’in evi de yine Tekirdağ’da yer alıyor. Namık Kemal Evi olarak bilinen evde ünlü şaire dair eşyalar ve ona dair yazılm ış yazılar sergileniyor. Şayet gitmek isterseniz hükümet binasının karşısındaki parka girerek eve ulaşabilirsiniz.

Antalya Tekirdağ uçak bileti fiyatları

Tekirdağ’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tekirdağ’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu uçuş için Pegasus uçak bileti bu güzergahta tercihlerinizden biri olabilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Tekirdağ’a ya da Tekirdağ’dan Antalya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’tekirdag-corlu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Tekirdağ uçak bileti web sitemizde çok ucuz!