Çok ucuz fiyatlarla Ağrı Batman uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Ağrı’dan Batman’a günlük bir uçuş yapılmaktadır. Ağrı’dan Batman’a uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber minimum 10 saat 20 dakika sürmektedir.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ağrı Batman uçak bileti al!

Siz de Ağrı‘dan Batman’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Batman uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Batman uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Batman Uçak Bileti
Ağrı Batman Uçak Bileti

Batman ilimiz pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış yurt içi ve yurt dışından pek çok turisti kendisine çeken bir şehir. Batman’a seyahatinizde görmek isteyebileceğiniz yer olabilir. Bunlardan bazılarını sıralayalım istedik. Örneğin Malabadi Köprüsü, 1147 Artukoğulları tarafından yapılmış olan bir köprü. Köprünin üzerinde insan, hayvan motifleri görülmeye değer. Hasankeyf Mağaraları’nın isi bir kısmı doğal olmakla beraber bazıları insan yapımıdır. Hasankeyf’e yolunuz düşerse mutlaka ziyare edin. Beşiri ilçesinde bulunan Mor Kiryakus Manastırı 457 yılında yapılmış olup hristiyanlara ait olan en eski ibadet yeridir. Günümüze kadar gelebilmiş yapıya yabancı turistlerin ilgisi büyük.

Hz. Muhammed’in torunu olan Hz. Hüseyin’in soyundan gelen Seyyid Bilal’in türbesi Gercüş ilçesinde bulunuyor. Yöre halkı için manevi değeri yüksek olan bu türbede adaklar adanıyor, dualar ediliyor. Gemen aşiretinden İbrahim Bey tarafından yaptırılan İbrahim Bey Cami şehrin en eski camilerinden. Mimari olarak dönemin çizgilerini taşıyor. Akkoyunluların önde gelen isimlerinden Zeynel Bey’in türbesi ise Hasankeyf ilçesinde bulunuyor. Taş üstüne tuğla örme yöntemi ile yapılmış olan türbe ilginizi çekecektir.

Ağrı Batman Uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Batman’a ya da Batman’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ağrı Batman uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ağrı Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.